Design a site like this with WordPress.com
Začít

Česká hospoda

Na České Hospodě si můžete objednat i naši oblíbenou tašku „J’aime pivo“ !!!

Více informací vám poskytne náš člen Ondřej Kubánek ať už na české Hospodě nebo na facebooku asociace.

PŘIJĎTE NA ČESKOU HOSPODU!

„Česká hospoda“ jsou volná setkání, přístupná komukoli, inzerujeme je vždy několik dní předem prostřednictvím facebooku ČSMPF a ostatních skupin sdružujících Čechy ve Francii na Facebooku.

Pověřený člen asociace vždy pouze zarezervuje prostor ve vybrané hospodě, návštěvníci přicházejí volně během večera a hradí si útratu sami. Neformální charakter setkání nabízí prostor k volné diskuzi, během níž návštěvníci mohou například sdílet své zkušenosti spojené s pobytem ve Francii.

Členové sdružení během hospod informují o asociaci, nabízejí možnost se aktivně do asociace zapojit a zvou na nadcházející větší akce apod. 
Počet účastníků bývá kolem 35-45. Většina z nich jsou Češi: studenti na výměnném pobytu i ti, kteří žijí a pracuji ve Francii dlouhodobě. Přicházejí však i Slováci, francouzští partneři a kamarádi členů nebo studenti bohemistiky či Francouzi, kteří mají k Česku nějaký vztah (např. tam žili) a chtějí si jej udržet nebo prohloubit. 

Česká hospoda – Piknik

V letních měsících (první čtvrtek v měsíci, červen až září) se za dobrého počasí „hospoda“ koná formou pikniku na Champs de Mars pod Eiffelovou věží.

V připadě špatného počasí akce proběhne v hospodě, bude upřesněno.

Zúčastnění přinesou deky a něco dobrého k pití a k zakousnutí. Skupinku lze většinou poznat podle rozvěšené české vlajky a dobré nálady!

Místo má svou specifickou atmosféru a po západu slunce mohou účastníci obdivovat osvětlenou Eiffelovu věž!

Neváhejte a přijďte i se svými přáteli!

Výběr z našich minulých pozvánek…

Česká Hospoda tentokrát online!

PŘIJĎTE NA ČESKOU HOSPODU ONLINE!pátek 10.dubna 2020 od 20 hodin„Česká hospoda“ jsou volná setkání, přístupná komukoli, inzerujeme je vždy několik dní předem prostřednictvím facebooku ČSMPF a ostatních skupin…

Červnový piknik s ČSMPF 23.6.2019

Asociace Čeští studenti a mladí profesionálové vás srdečně zve na Červnový piknik s ČSMPFneděle 23.června od 13 hodin Konečně venku začíná něco, čemu se dá…