Design a site like this with WordPress.com
Začít

První čtvrtek v měsíci je určen českému „hospodování“

Do cílů, které si bere asociace Čeští studenti a mladí profesionálové ve Francii (ČSMPF) za své, zcela jistě patří navazování kontaktů mezi krajany, výměna informací, možnost poradit se ve svém jazyce s nějakým problémem, i když se právě nacházíte na delší dobu v zahraničí.

Není žádnou novinkou, že takovéto cíle se dobře plní v hospodě. Řídili se tím různé intelektuální, umělecké, politické i jiné skupiny napříč staletími i naši předchůdci ve Francii pusobicich krajanských spolcích v 19. a 20. stoleti, a proto jsme se rozhodli v této osvědčené tradici pokračovat i my.

Každý první čtvrtek v měsíci je tedy otevřený všem, kteří se chtějí seznámit s dalšími krajany na území Paříže, poradit se o něčem ve svém mateřském jazyce či si jen dát skleničku něčeho dobrého s přáteli.Historicky první takovýto večer proběhl 2. 2. 2012 , dnes bych vás chtěla pozvat na v.pořadí již druhé setkání, které tentokrát připadne na čtvrtek 1. 3. 2012, opět od 20h.

Místo setkání zatím zůstává stejné – Café bar La Petite Taverne v ulici Huchette, číslo 3. Nejblizsi metro/RER je Saint-Michel.

Setkání je otevřené všem, pokud však již víte, že se chcete zúčastnit, pomůže nám v .organizaci, když se přihlásíte ve formuláři online, abychom věděli kolik přibližně zarezervovat míst. Pokud se nepřihlásíte, můžete samozřejmě přijít také, v nejhorším chvíli postojíte 🙂 
Jmenem asociace Čeští studenti a mladí profesionálové ve Francii (ČSMPF) zve Lenka Sivakova

%d blogerům se to líbí: