Design a site like this with WordPress.com
Začít

Informační večer „Erasmus“

V pátek 17. února 2012 proběhlo v Českém centru setkání pro studenty Erasmu o nástrahách a slastech života v Paříži. Členové asociace Čestí studenti a mladí profesionálové ve Francii (ČSMPF) Klára Knotová a Dominik Zunt provedli české a slovenské Erasmáky tématy jako bydlení, výběr mobilního operátora, banky, městská hromadná doprava.    Erasmáci nás potěšili hojnou účastí (přišlo přibližně 20 studentů z ČR i SR) i vtipnými dotazy. Setkání bylo zakončeno přátelskou diskuzí u drobného občerstvení.

Podobná setkání se budou konat pravidelně, chystáme je samozřejmě i pro další « várku » Erasmáků na začátku příštího školního roku.

Pokud budete mít zájem o rady a informace, které na setkání padly, naleznete je v sekci „Poradna“ – záložka „Jak studovat a přežít ve Francii – ucelená prezentace“ (zde). Jestliže nenajdete odpověď na váš dotaz na našich webových stránkách, neváhejte se nás zeptat prostřednictvím e-mailu na: csmpf@csmpf.com. Doufáme, že studenti zužitkují naše rady ze života a  jejich nadcházející semestr bude co možná nejlepší !  Hodně štěstí ! Poděkování patří Českému centru za zapůjčení Janáčkova sálu.

%d blogerům se to líbí: